Позиціонування бренду Railway Resistors

На підставі даних, отриманих в ході маркетингового дослідження, фахівцями маркетингової агенції MGN розроблена концепція позиціонування бренду Railway Resistors (RR).

У ході робіт проведений аналіз інформації про ринок, цільової аудиторії, складений профіль споживача. Розроблено систему координат бренду, в рамках якої запропоновано кілька можливих версій позиціонування. Презентація кожної версії супроводжувалася ескізами логотипів, які найбільш повно можуть висловити пропоновану ідею бренду.

Оцінка і вибір найбільш актуальною і унікальною версії проводилася спільно з менеджментом компанії в ході групових дискусій.

На наступному етапі робіт розроблені вербальні атрибути бренду: генеральний та локальні слогани, фірмова лексика. А також – візуальні атрибути: логотип, стилістика візуального образу.

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×