Лендінг франшизи “Футбік”

Виконана розробка лендінга продажу франшизи футбольного клубу для дошкільнят ФУТБІК

Фахівцями рекламного агентства MGN була розроблена Landing Page франшизи футбольного клубу для дітей 3-6 років ФУТБІК. Був створений дизайн посадкової сторінки, верстка і програмування, також сторінка адаптована під всі пристрої.

Була створена Landing Page, яка якісно презентує франшизу і викликає у відвідувачів почуття впевненості в партнерстві з футбольним клубом. Посадкова сторінка франшизи ФУТБІК поєднала в собі презентабельний і сучасний дизайн, виконаний відповідно до фірмового стилю компанії, з максимальною інформативністю, яка представлена ​​в зрозумілому та доступному для цільової аудиторії вигляді.

URL проекту: https://franchise.footbik.com.ua/

Посадкова сторінка франшизи ФУТБІК

Landing Page франшизи ФУТБІК

Розробка Landing Page

Посадкова сторінка франшизи ФУТБІК

Розробка посадкової сторінки Виконано розробку Landing Page

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×