Буклет для Студії краси і здоров’я

Для Студії краси і здоров’я Ірини Торчинської (м. Одеса) фахівці MGN розробили рекламний буклет однієї з послуг Студії.

Раніше ми вже співпрацювали зі Студією краси і здоров’я Ірини Торчинської – дизайнерами MGN був розроблений логотип Студії.

Мета рекламного буклету – вигідно представити клієнтам нову послугу Студії, а саме тренування БМС на тренажері Назарова. В рамках роботи над буклетом був виконаний повний комплекс робіт, включаючи розробку концепції та дизайну буклету, підготовку текстів, верстку і друк.

У буклеті представлена ​​інформація про тренування та їх переваги, а також контактні дані Студії краси і здоров’я Ірини Торчинської.

Рекламный буклет для Студии Ирины Торчинской

Рекламный буклет для Студии красоты Ирины Торчинской

 

 

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×