Логотип для Студії Ірини Торчинської

Фахівцями MGN був створений логотип для Студії краси і здоров’я Ірини Торчинської (м. Одеса).

Для Студії краси і здоров’я Ірини Торчинської дизайнери MGN розробили логотип, що відображає нове, розширене позиціонування бізнесу в сфері косметології. Нашими фахівцями було запропоновано кілька концепцій логотипів і можливих колірних рішень, які б підкреслювали суть бізнесу. Фінальний варіант представлений на малюнку нижче.

Логотип складається з двох частин – емблеми, яка може використовуватися як самостійний елемент, і текстової частини. Завдяки лаконічності та оригінальності логотип добре запам’ятовується і має широку середу використання.

 

Логотип для Студии красоты Ирины ТорчинскойЛоготип для Студии Ирины ТорчинскойЛого для Студии Ирины ТорчинскойЛого для Студии Ирины Торчинской - фирменные цветаЛого для Студии Ирины Торчинской - шрифтыВизитки для Студии Ирины ТорчинскойАватарка для Студии Ирины ТорчинскойВывеска для Студии Ирины Торчинской

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×