Логотип для компанії CHENKO-BUD

Маркетинговим агентством MGN розроблений логотип і фірмовий знак інжинірингової компанії CHENKO-BUD.

Дизайнерами маркетингового агентства MGN був розроблений логотип і фірмовий знак CHENKO-BUD – підприємства, яке спеціалізується на об’єктах малої і середньої енергетики, надаючи комплекс послуг з проектування, виготовлення та постачання обладнання, будівельних і монтажних робіт, гарантійного та сервісного обслуговування об’єктів енергетики.

Логотип. Варіанти колірних рішень

Було передбачено кілька колірних рішень для адаптації логотипу до різних видів рекламної продукції.

Логотип. Варіанти колірних рішень

Логотип. Ділова і представницька документація

Показано відтворення логотипу на діловій і представницькій документації компанії, на прикладі візиток, фірмового бланка та папки.

Логотип на фірмових візитках

Логотип на фірмових візитках

 

 

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×