Логотип комплексу «Мангеттен»

Розробка логотипу для багатофункціонального комплексу «Мангеттен»

Дизайн-студія рекламного агентства MGN розробила логотип для багатофункціонального комплексу «Мангеттен», який є першим у Харкові проектом, що відповідає визначенню mixed-use комплекс.

Перед нашими фахівцями було поставлено завдання – розроблений логотип повинен викликати асоціації з Мангеттеном і Нью-Йорком.

Так як Мангеттен – багатофункціональний комплекс, необхідно було розробити три логотипи: загальний для всього комплексу і два локальних окремо для торгової частини (MANHATTAN mall) і окремо для житлової (MANHATTAN residence).

Було прийнято рішення взяти за основу головний логотип і для локальних додати кольору для позначення конкретної частини комплексу. Логотип являє собою стилізоване зображення будівлі, що підкреслює масштабність проекту і викликає необхідні асоціації.

Логотип «Манхеттен»Лого «Манхеттен»Цветовые решения в лого «Манхеттен»Дополнительные цвета для «Манхеттен»ЖК «Манхеттен»

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×