“Слобожанський продукт” – логотип

Дизайн-студія нашого рекламного агентства розробила логотип і фірмовий стиль для «ВП Слобожанський продукт»

Перед нашими фахівцями була поставлена ​​цікава задача – розробка логотипу та фірмового стилю для українського виробника масложирової продукції. Так як компанія позиціонує себе як вітчизняний виробник продукції високої якості, необхідно було сформувати відповідний образ, який би викликав потрібні асоціації.

В якості логотипу було обрано образ такого собі «будиночка в селі», виконаний у зеленому, жовтому і блакитному кольорах, що асоціюється з екологічністю і натуральністю.

Так само в рамках роботи над проектом були розроблені елементи візуального образу компанії і шаблони ділової документації.

 

Логотип и фирменный стиль - "Слобожанский продукт""Слобожанский продукт" - фирменные цвета"Слобожанский продукт" - шрифты"Слобожанский продукт" - бланк и папка"Слобожанский продукт" - конверт"Слобожанский продукт" - фирменный стиль"Слобожанский продукт" - разработка фирменного стиля

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×