Магазин 2W – нейм та логотип

Спеціалістами нашого маркетингового агентства були розроблені нейм і логотип для магазину в’язаних виробів 2W

Нейм

Відповідно до вимог клієнта спеціалістами MGN було запропоновано назву 2W. У назві використана гра слов, де цифра «2» вимовляється як англійське слово «too», що означає «дуже», другий символ «W» – перша буква англійського слова «warm» – тепло, що разом дає характеристику продукції магазину в’язаного одягу – «Дуже тепло».

Також є ще кілька варіантів трактування даного нейма:

  • «to warm» – зігрівати, зігріватися
  • «2W» – як дві перші літери ініціалів клієнта

Логотип

Так само в рамках роботи над проектом під вибрану назву було запропоновано логотип, який виконано в стилі мінімалізму. Він представлений у вигляді надпису – мінімум відволікаючих знаків і акцент на простому, але оригінальному поданні, що повністю відповідає основним елементам логотипів у такому стилі.

Даний логотип привертає увагу і легко запам’ятовується завдяки використанню мінімалістичних трендів у дизайні fashion-лого.

Разработка нейма и логотипа 2W2W - разработка нейма и логотипаЛого 2WТекстура для 2WЛоготип 2W

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×