Концепція та дизайн виставкового стенду

Фахівцями маркетинговї агенції MGN розроблено виставковий стенд компанії «Системи Автоматизації Сервіс».

Клієнт агентства – компанія «Системи Автоматизації Сервіс» – братиме участь у виставці «Енергетика в промисловості – 2013», яка відбудеться 24-26 вересня 2013 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

В рамках комплексного супроводу участі у виставці компанії САС, фахівцями MGN розроблена концепція виставкового стенду, виконаний робочий проект його будівництва, дизайн банерів і обладнання.

Дизайн та виготовлення виставкового стенду

Дизайн та виготовлення виставкового стендуДизайн та виготовлення виставкового стенду

Схема робочого проекту виставкового стенду:

Дизайн та виготовлення виставкового стенду

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×