Master Trade – створення логотипа

Для нашого нового клієнта – торгового майданчика Master Trade – фахівцями дизайн-студії MGN був розроблений логотип. 

Ключове побажання замовника полягало у тому, щоб створити впізнаваний логотип, який би добре відображався у якості мініатюрної іконки на сайті. У результаті дизайнерами MGN було запропоновано декілька варіантів лого, з яких Master Trade обрав представлений нижче логотип.

Фінальний варіант логотипа представляє собою алюзію на бика та ведмедя – символів біржевої торгівлі. Використання градієнта та гострих ліній роблять логотип більш об’ємним. У такому вигляді логотип викликає асоціації з наполегливістю, рішучістю та відповідає позиціонуванню Master Trade на ринку.

 

Логотип Master TradeЛоготип для Master TradeЛоготип для платформы Master Trade

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×