Фірмовий стиль для NSS School

Дизайнерами маркетингового агентства MGN було розроблено фірмовий стиль для NSS School (м. Київ).

NSS School – інноваційний освітній проект, який у 2019 році стартує в українській столиці. Перед дизайнерами MGN була поставлена задача – розробити фірмовий стиль на основі вже існуючого логотипу NSS School.

Замовнику було запропоновано декілька варіантів розробок. Вибір було зупинено на фірмовому стилі, основу якого складають декілька паттернів, кольорів, форм та їх комбінацій. З результатом роботи наших дизайнерів ви можете ознайомитися нижче.

 

Фирменный стиль для NSS SchoolФирменный стиль NSS SchoolNSS School - фирменный стильNSS School - стилеобразующие элементыСтилеобразующие элементы для NSS SchoolЭлементы фирменного стиля для NSS School

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×