Логотип і фірмовий стиль для Kalita.Gold

Для чеської компанії Kalita.Gold фахівцями дизайн-студії MGN були розроблені логотип і фірмовий стиль.

Kalita.Gold (Чехія) – компанія, яка спеціалізується на продажі дорогоціних металів. Дизайнерами MGN були запропоновані логотип і фірмовий стиль, які повністю відповідають європейським тенденціям у дизайні та вигідно акцентують увагу на компанії преміум-класу.

1. Логотип

Лаконічний шрифтовий логотип підкреслює не тільки сферу діяльності компанії, а й її назву. Справа у тому, що калита – це старовинная назва гаманця; знак гаманця на лого звертає увагу на цей момент.

2. Фірмовий стиль

Фірмовий стиль Kalita.Gold складається з набору елементів – окружностей, що нагадують монети, та акцентних плашок. Поєднання фірмових елементів робить запропонований стиль варіабельним і гнучким у використанні.

Kalita.Gold - логотипKalita.Gold - фирменные цветаKalita.Gold - визиткиKalita.Gold - шаблоны материаловKalita.Gold - фирменные папкиKalita.Gold - оформление оконKalita.Gold - вывеска

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×