DEEPIX – нейм, логотип і фірмовий стиль

Наше маркетингове агентство виконало комплекс робіт з брендінгу для компанії DEEPIX

Перед нашими фахівцями було поставлено завдання – так би мовити, створення бренду. Нами було виконано комплекс робіт з брендінгу для компанії DEEPIX, який включив:

  1. Розробку концепції позиціонування бренду та його філософії

В якості відмінної риси бренду виступає доброзичливий і неформальний тон, який відмінно зрозумілий цільовій аудиторії digital-покоління. Бренд DEEPIX покликаний поєднувати творчість з інноваціями XXI століття.

  1. Розробку нейма і слогана

Нейм «DEEPIX» і слоган «DO IT YOURSELF» повністю відображає філософію бренду – розвиток як навколишнього середовища, так і самої людини.

  1. Розробку логотипу і фірмового стилю

Логотип являє собою текстове написання імені бренду таким чином, що великі літери D і P утворювали символ бренду, який є домінантою. Логотип виконаний в трьох кольорах, що підкреслює його творчу складову, а стриманий шрифт відображає діяльність компанії – цифрові технології.

Також в рамках роботи були розроблені макети промо-матеріалів та іміджевих рекламних конструкцій, оформлення корпоративного автобуса.

Комплекс робіт по брендингу для DEEPIX

Логотип і фірмовий стиль для DEEPIX

Брендбук DEEPIX типографіка

Брендбук DEEPIX фірмові текстури

Брендбук DEEPIX фірмовий стиль

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×