DEEPIX – нейм, логотип і фірмовий стиль

Наше маркетингове агентство виконало комплекс робіт з брендінгу для компанії DEEPIX

Перед нашими фахівцями було поставлено завдання – так би мовити, створення бренду. Нами було виконано комплекс робіт з брендінгу для компанії DEEPIX, який включив:

  1. Розробку концепції позиціонування бренду та його філософії

В якості відмінної риси бренду виступає доброзичливий і неформальний тон, який відмінно зрозумілий цільовій аудиторії digital-покоління. Бренд DEEPIX покликаний поєднувати творчість з інноваціями XXI століття.

  1. Розробку нейма і слогана

Нейм «DEEPIX» і слоган «DO IT YOURSELF» повністю відображає філософію бренду – розвиток як навколишнього середовища, так і самої людини.

  1. Розробку логотипу і фірмового стилю

Логотип являє собою текстове написання імені бренду таким чином, що великі літери D і P утворювали символ бренду, який є домінантою. Логотип виконаний в трьох кольорах, що підкреслює його творчу складову, а стриманий шрифт відображає діяльність компанії – цифрові технології.

Також в рамках роботи були розроблені макети промо-матеріалів та іміджевих рекламних конструкцій, оформлення корпоративного автобуса.

Комплекс работ по брендингу для DEEPIXЛоготип и фирменный стиль для DEEPIXDEEPIX - печатная продукцияDEEPIX - брендинг

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×