Логотип компанії Safety Group

Дизайн-студією MGN розроблений логотип і фірмовий знак компанії Safety Group виробника засобів індивідуального захисту

 Логобук компанії - виробника засобів індивідуального захистуПравила застосування фірмового знаку та логотипу Safety Group наведені в логобуке (Logobook).

Логобук містить інформацію про колірних рішеннях логотипу, правилах коректного застосування логотипу – в фоновому середовищі, мінімальні розміри, неналежне використання, варіанти адаптації логотипу до різних видів виробництва рекламної продукції.

 

 

Логотип Safety Group

Логотип компанії - виробника засобів індивідуального захисту

Логобук. Варіанти колірних рішень

Для адаптації логотипу до різних видів виробництва рекламної продукції передбачено кілька колірних рішень – повноколірний друк, друк в дві і одну фарби, преміальне застосування, інверсний варіант. Наведено колірні моделі для поліграфії та веб в різних колірних системах (CMYK, Pantone, RGB).

Логобук. Варіанти колірних рішень

Логобук. Логотип в середовищі

Показані основні прийоми застосування логотипу в середовищі, наприклад при нанесенні на продукцію, при оформленні місць продажів.

Логобук компанії - виробника засобів індивідуального захисту

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×