Логотип компанії «Корпус Груп»

Розроблено логотип для виробника корпусних систем ТОВ «Корпус Груп»

Корпус ГрупПеред дизайн-студією MGN була поставлена задача розробки логотипу для компанії – виробника вибухозахищених корпусних систем, клемних коробок і постів управління ТОВ «Корпус Груп».

Необхідно було розробити логотип, який би зміцнював довіру споживачів як існуючих, так і потенційних, і який би сформував певний імідж підприємства – як сучасного і надійного виробника якісної продукції.

Логотип

 

 

Логотип на офісній канцелярії

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×