Дизайн буклета і постера клубу FormAT

Дизайн-студією маркетингового агентства MGN розроблені рекламні буклет і постер для болдерингового клубу скелелазіння FormAT.

Рекламный буклет для FormATКлуб скелелазіння FormAT — перший у Харкові болдерінг-клуб з професійним болдеринговим скалодромом, для якого дизайнери MGN вже розробили логотип.

Рекламний буклет і постер створені згідно фірмового стилю компанії в рамках рекламної концепції, виконаний повний цикл робіт з виготовлення, включаючи дизайн, верстку та друк.

Рекламный буклет для клуба FormAT

Постер для клуба FormAT

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×