Платформа бренду підприємства

В рамках комплексного брендингового проекту, завдання якого – створення і просування нового бренду виробника бетонних виробів, маркетинговим агентством MGN проведено конкурентний аналіз ринку, результати якого стали основою для розробки назви, концепції позиціонування і платформи бренду.

Ідея нейма пов’язана з назвою селища, в якому розташований завод – смт Комсомольський.

Ідея бренду

КОМСОМОЛЬСКИЙ БЕТОН

Ідея бренда відображена в імені – Комсомольський бетон – і пов’язана не тільки з назвою та історією міста, в якому розташовано його виробництво, а й з епохою розквіту будівельної галузі колись потужної індустріальної країни – Радянського Союзу.

Місто з ім’ям

Відсилання до історії смт Комсомольський невипадкова, в певному сенсі він сам є символом епохи становлення і розквіту будівельної індустрії СРСР. Своєму народженню в 1956 Комсомольський зобов’язаний початку будівництва Зміївської ГРЕС – однієї з найбільш потужних у світі теплових електростанцій, яку Ленінський комсомол оголосив своєю ударною будовою.

Історія Комсомольського за романтикою, ентузіазму та енергії юності ні в чому не поступається легендарному освоєнню Цілини або будівництву БАМу. І, водночас, Комсомольський – рекордсмен в області новацій і застосування передових технологій в будівельній галузі СРСР. Саме тут, ще до запуску ТЕС, будівельники здали в експлуатацію напівавтоматичний бетонний завод, а при будівництві житла вперше замість звичайної в таких випадках цегляної кладки використовували революційний на той момент часу будівельний матеріал – збірний залізобетон. Інновація втричі скоротила час будівництва житла та принесла Комсомольському славу піонера крупноблочного бетонного будівництва Слобожанщини.

В результаті, на відміну від багатьох міст, перші жителі яких жили в бараках і времянках, будівельники Комсомольського відразу споруджували багатоповерхові будівлі з упорядкованими і просторими квартирами. При зведенні будинків враховувалася планування вулиць, скверів, спортивних комплексів, дитячих майданчиків. А досвід благоустрою побуту ентузіастів ударних будівництв став еталоном для всього Союзу.

З тих пір Комсомольський веде відлік успіхів і досягнень у будівельній галузі, хоча на своєму віку пережив і побачив багато чого. Був свідком того, як йшла радянська епоха, як руйнувалися системи цінностей, що становлять гордість і славу «золотого століття» будівельної індустрії країни.

Місія бренду

Основне гасло

Збережемо і примножимо найкраще …

Озираючись назад, варто визнати, як незаслужено забуті багато традицій колись потужної радянської будіндустрії. Слід віддати данину поваги культурі будівництва, яка в радянську епоху і це незаперечний факт – піднялася на небувалу висоту.

Саме в цьому ми бачимо місію бренду Комсомольський бетон – відновити зв’язок епох, привнести в даний блискучі досягнення славного минулого.

Комсомольський бетон – бренд, який прагне своєю діяльністю забезпечити гідний зв’язок поколінь, зберегти і примножити кращі традиції виробництва будівельних матеріалів в нашій країні.

Комсомольський бетон. Збережемо і примножимо найкраще.

Цінності бренду

В бренд Комсомольський бетон закладені цінності, що передають наше прагнення до наступності будівельних традицій.

Гарантія незмінно високої якості за рахунок дотримання технологічних регламентів, багаторівневого контролю сировини і продукції на всіх етапах виробництва, а також суворого дотримання технічних стандартів і норм.

Відповідальність. Ми цінуємо нашу репутацію відповідального виробника якісних будівельних матеріалів і гарантуємо надійність і довговічність об’єктів, що зводяться з їх допомогою.

Новаторство. Наш пріоритет – впровадження інновацій на основі новітніх наукових галузевих розробок, підвищення рівня технологічної та технічної оснащеності виробництва.

На наступних етапах проекту розроблена маркетингова стратегія розвитку та просування бренду, логотип і система візуальної ідентифікації бренду, стандарти рекламних комунікацій, складено керівництво по фірмовому стилю (Brandbook), розроблений дизайн сайту.

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×