Аналіз ринку бетонних виробів

В рамках комплексного брендингового проекту, завдання якого – створення і просування нового бренду виробника бетонних виробів, маркетинговим агентством MGN проведено конкурентний аналіз декількох сегментів ринку.

Для пошуку оптимальної позиційної ніші для нового бренду з урахуванням загальної стратегії розвитку і виробничих ресурсів заводу, проведено аналіз сегментів ринку України: виробництво товарного бетону та бетонних будівельних матеріалів і виробництво декоративних бетонних виробів для благоустрою територій.

Визначено основні оператори сегментів, проведено аналіз позиціонування, елементів маркетингової стратегії, каналів і способів комунікацій операторів.

Методологія дослідження: структуровані інтерв’ю з топ-менеджментом компанії, експертні інтерв’ю, кабінетні дослідження – аналіз вторинної інформації з відкритих джерел.

У результаті дослідження були отримані вихідні ринкові дані для розробки концепції позиціонування нового бренду, його вербальних (назва бренду, слоган, назви торгових марок) і візуальних ідентифікаторів (логотип і фірмовий стиль).

Поделится


×


×

4-5 дней   

Минимальный набор, необходимый для начала бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

×

10-12 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

×

20-25 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

×

4-5 днів   від 5 500 грн

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

×

10-12 днів   від 15 000 грн

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

×

20-25 днів    договірна

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×