Аналіз ринку бетонних виробів

В рамках комплексного брендингового проекту, завдання якого – створення і просування нового бренду виробника бетонних виробів, маркетинговим агентством MGN проведено конкурентний аналіз декількох сегментів ринку.

Для пошуку оптимальної позиційної ніші для нового бренду з урахуванням загальної стратегії розвитку і виробничих ресурсів заводу, проведено аналіз сегментів ринку України: виробництво товарного бетону та бетонних будівельних матеріалів і виробництво декоративних бетонних виробів для благоустрою територій.

Визначено основні оператори сегментів, проведено аналіз позиціонування, елементів маркетингової стратегії, каналів і способів комунікацій операторів.

Методологія дослідження: структуровані інтерв’ю з топ-менеджментом компанії, експертні інтерв’ю, кабінетні дослідження – аналіз вторинної інформації з відкритих джерел.

У результаті дослідження були отримані вихідні ринкові дані для розробки концепції позиціонування нового бренду, його вербальних (назва бренду, слоган, назви торгових марок) і візуальних ідентифікаторів (логотип і фірмовий стиль).

Поделится


×


×

7-10 дней   

Минимальный набор, необходимый для старта бизнеса. Позволяет при минимальных затратах с первых дней жизни новой компании достойно выглядеть в глазах потребителей.

 

 

×

10-15 дней   

Позволяет компании создать запоминающийся визуальный образ минимальным набором инструментов. В дальнейшем разработанные элементы можно развить в полноценный фирменный стиль.

 

 

×

25-30 дней

Полный комплекс маркетинговых и дизайнерских работ по созданию бренда.

 

 

 

×

7-10 днів   

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ БІЗНЕСУ. ДОЗВОЛЯЄ ПРИ МІНІМАЛЬНИХ ВИТРАТАХ З ПЕРШИХ ДНІВ ЖИТТЯ НОВОЇ КОМПАНІЇ МАТИ ГІДНИЙ ВИГЛЯД В ОЧАХ СПОЖИВАЧІВ.

 

 

×

10-15 днів   

ДОЗВОЛЯЄ КОМПАНІЇ МІНІМАЛЬНИМ НАБОРОМ ІНСТРУМЕНТІВ СТВОРИТИ ВІЗУАЛЬНИЙ ОБРАЗ, ЩО ЗАПАМ’ЯТОВУЄТЬСЯ. НАДАЛІ РОЗРОБЛЕНІ ЕЛЕМЕНТИ МОЖНА РОЗВИНУТИ В ПОВНОЦІННИЙ ФІРМОВИЙ СТИЛЬ.

 

 

×

25-30 днів    

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС МАРКЕТИНГОВИХ І ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РОБІТ ЩОДО СТВОРЕННЯ БРЕНДА.

 

 

×